Colin Kaepernick egyre jobban van és sok pénzt keres

Az FA piac egyik slágertémája az volt, hogy hová kerül az egykor Super Bowlt is megjáró Colin Kaepernick. A 49ers nem ragaszkodott hozzá különösebben, ellenben a Denver Broncos nagyon komolyan érdeklődött. Ugyanakkor Kaep nem volt hajlandó lemondani a fizetése egy részéről, így maradt San Franciscóban, hogy megküzdjön a kezdő pozícióért az eddig első körös bustnak számító Blaine Gabberttel. Ezért pedig további százezrek ütik a markát.

 

Colin Kaepernick

 

Kaep tavaly a szezont IR-en végezte. A bal vállát meg kellett műteni, ha meg már úgy is ott volt, a bal hüvelykujját és a jobb térdét is rendbe rakták, ami miatt csak limitáltan tudott edzeni. Ugyanakkor sem ez, sem a csere-ügy, sem más nem tartotta vissza attól, hogy minden eddigi csapatfoglalkozáson részt vegyen. Ha ezt így folytatja, vagyis részt vesz a csapat offseason programjának legalább a 90%-án, további 400 ezer dollárt keres. Az idei gázsija így 13,9 millió lesz ezzel együtt úgy, hogy nem biztos a kezdő pozíciója.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
4 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Sandman91
Sandman91
2016-06-03 06:19

Ha jól értem, most az a gond szerencsétlen Kaep-el, hogy próbál minél több OTA-n részt venni, és fejleszteni magát?! :D

Everlast77
Everlast77
Reply to  Sandman91
2016-06-03 07:41

Persze fejleszti magát! Tuti csak a pénzre hajt…….:D
Sosem kedveltem azt a stílust amit ő képviselt, de elképesztő, hogy 3-4 év alatt a “hős aki SB-be vezette a 49ers-t” (Mert azért anno ment a hypeolása rendesen, kb mindenhol) oda jutott, hogy van sapka vagy nincs sapka :)

pritek
pritek
2016-06-03 12:40

Nekem az nem fér a fejembe, hogy ő tulajdonképpen miért is nem jó Kellynek?

Raist
Raist
Reply to  pritek
2016-06-05 07:05

Mesélj, mikor mondta Kelly hogy nem jó neki? Mert eddig én úgy tudtam hogy Ő akart dobbantani és Kelly eddig semmi rosszat nem mondott rá.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x