Az NFL, az Apple Music és a Roc Nation közösen bejelentette, hogy az idei szezon Super Bowlján Usher lép majd fel a félidőben. A nagydöntőt február 11-én rendezik Las Vegasban az Allegiant Stadiumban.
USHER. LAS VEGAS. APPLE MUSIC HALFTIME SHOW. #SBLVIII https://t.co/Vh4qVbiAa4@Usher, @kimkardashian, @nfl, @rocnation, @nfloncbs pic.twitter.com/43nkjPngYz
— Apple Music (@AppleMusic) September 24, 2023
A szervezők tavaly Rihannát szervezték le a Half Time Show-ra –ami a legnézettebb lett valaha –, egy évvel korábban pedig a Dr. Dre, Snoop Dogg, Eminem fémjelezte közös produkció lépett fel. Usherrel ismét a nosztalgia irányába viszik a hangulatot, hiszen a többszörös Grammy-díjas énekes már 7 éve nem adott ki albumot.
Amúgy miért mindig 20 évvel ezelőtt menő arcok lépnek fel? Vagy valakinek haverja ez a csávó??? Mert Rihanna, Snoop dog és Eminem , Shakira és JeLo legalább annó nagy sztár volt. Ushert meg sokan onnan ismerik hogy ránk szabadította Justin Biebert??
nem is értem , megkérhették volna Taylor Swiftet ő úgy is kint lesz ha Kelce játszik???