Site icon Fűzővel kifelé!

Megvan az egyetemi rájátszás négyes mezőnye!

Reggel írtunk róla, hogy lehetetlen döntés előtt állt az egyetemi rájátszás-mezőny összeállításáért felelős bizottság, hiszen mindenképp ki kellett hagyniuk egy olyan csapatot, ami abszolút megérdemelte a playoffot. Végül a veretlen konferenciabajnok FSU (és az egy vereséggel SEC-második Georgia) maradt le a rájátszásról, és bejutott a Michigan és a Washington mellett a Texas és az Alabama (ilyen sorrendben).  Így tehát az elődöntőkben a Michigan az Alabamával, a Washington pedig a Texasszal találkozik.

 

Bővebben a döntés hátteréről:

Lehetetlen helyzetben az egyetemi playoff bizottság

Exit mobile version