Site icon Fűzővel kifelé!

Dak Prescott: A rájátszás lesz idén a minimum!

Dak Prescott szerint a Cowboys számára 2026-ban már nem célkitűzés, hanem minimumelvárás a rájátszás. Nagy szavak ezek ahhoz képest, hogy a Dallas 2023 óta nem jutott be a PO-ba, playoff-meccset 2022 óta nem nyert, az elmúlt két idényben pedig a csapat mérlege 14-19-1-es volt.

Szar érzés, nem is kérdés. De nyomjuk tovább. Ez a célunk. Amikor ilyen csapatod van, és látod, milyen előrelépéseket tettünk meg a holtszezonban, akkor a rájátszás-részvétel a minimum

– mondta Prescott (via PFT).

A Cowboys az 1995-ös Super Bowl-győzelme óta 258–226–1-es mérleggel, 13 playoffszerepléssel és 5–13-as postseason-mutatóval áll. Azóta NFC-döntőbe sem jutott be a gárda, ami a konferencia leghosszabb ilyen sorozata. Egyébként a keret tényleg nem rossz, fogunk is írni egy nagyobb elemzést arról, mire lehet majd számítani idén a Dallastól.

Exit mobile version