DeAndre Hopkins: Még sok van bennem, de csak top csapatban fogok játszani

DeAndre Hopkins továbbra sem talált magának új csapatot, de a veterán elkapó egyáltalán nem aggódik amiatt, hogy néhány héttel az edzőtáborok kezdete előtt még mindig szabadügynök. A 14. NFL-szezonjára készülő játékos állítása szerint már egészen más szempontok alapján választja meg következő állomáshelyét.

Még rengeteg futball van bennem. Ha eljön az ideje, szeretnék egy olyan csapathoz kerülni, amely valóban versenyképes. Nem sietek sehova, hogy újra az alapszakasz sztárja legyek, mert nekem már nem egy újabb szerződéshosszabbítás megszerzése a cél

– mondta Hopkins a SiriusXM NFL Radiónak.

A 33 éves elkapó úgy látja, pályafutása ezen szakaszában már inkább speciális szerepkörben tud a legtöbbet hozzátenni egy csapat sikeréhez, harmadik downos és red zone targetként tudja leginkább elképzelni magát. Ilyen formában egyébként tényleg lehet még hozzáadott értéke, tavaly ugyanis a Ravens játékosaként 22 elkapásból csak 330 yardra volt képes.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
0 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x