Egyre betegebb, amit Brandon Aiyuk csinál

Brandon Aiyuk lassan kezd Antonio Brown szintjére süllyedni. A 49ers elkapója megint posztolt a közösségi médiára (majd gyorsan törölte): ezúttal egy rövid Instagram-sztorit tett közzé, amelyben egy szinte teljesen üres gardróbba lép be, majd egy polcon hagyott hátizsákból kötegnyi készpénzt vesz elő, és a padlóra szórja. Ezután visszazárja a táskát, felveszi, és távozik.

A videóban ezúttal sem a 49ers, sem a Commanders neve nem hangzott el, így nehéz megmondani, kinek szólt az üzenet – már ha volt egyáltalán. Ezzel együtt nem ártana, ha szólna valaki Aiyuknak (az ügynöke?), hogy ezt nem kellene, mert lassan a Commanders is eljuthat odáig, hogy még ingyen sem fog alkalmazni egy mentálisan ennyire instabilnak tűnő játékost.

Alighanem a 49ers is jobban járna, ha felhagyna azzal a végtelenül naiv és életszerűtlen elképzelésével, hogy valaki majd cserélni fog a játékosért. Pláne, hogy Aiyuk dönthet úgy, hogy megjelenik majd a csapat edzésein, ahol egyetlen kisebb sérülésre van attól, hogy garantált legyen a 26 millió dolláros idei fizetése.

1 1 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
2 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Edrienpeterson
Edrienpeterson
2026-06-27 09:44

Ki a hülyébb? Aki csinálja, vagy akik teret adva neki lehozzák “hírként” minden faszságát? Ennyire ne legyen már uborka szezon azért…

Tucatjatekos
Tucatjatekos
2026-06-27 17:28
  1. Minek teszik ki?
  2. Ha kitette, minek törli?

Nekem ez a gyávaság megnyilvánulása, ugyanaz, mint amikor bedobsz egy kirakatüveget, majd utána elszaladsz. Gyáva, féreg hozzáállás. Ha az ügynöke szólt neki, akkor is. Mert már tök mindegy.
A pali nem normális. Meg ez a sztori is. Megtervezi az egészet, hogy felveszi (felveteti) a jelenetet, hogy bemegy, fogja a pénzt, és szétszórja, és most feladja a rejtvényt a világnak, hogy rájöjjenek, mire gondolhatott… Minden ilyen videóval üzenni akar valaki, nyilván, amellett, hogy persze magamutogatás. Én ilyeneket nem csinálok, mert minek. De Brady például arról posztolt, hogy 43 évesen is edzett. Ez a hülye meg arról, hogy a földre szórja a dollárokat. És majd csodálkozik, hogy nem kell senkinek.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x