Site icon Fűzővel kifelé!

Íme, melyik csapat mikor kezdi az edzőtábort!

Az NFL most mély nyári álmát alussza, de már nincs messze, hogy újra élet költözzön be a csapatok hétköznapjaiba. Ugyanis nagyjából egy hónap múlva megkezdődnek az edzőtáborok! Az NFL be is jelentette mind a 32 csapat esetében, hogy mikor kell megjelenniük az újoncoknak és veteránoknak az edzőtáborok helyszínén.

Íme:

via NFL

Az újoncok legkorábban Seattle-ben lesznek kötelesek megjelenni a táborban, ők már július 17-én megkezdik a munkát. New Orleansban, Pittsburghben, Philadelphiában és Dallasban a leglazábbak, ott elég július 28-án megjelenniük az újoncoknak – és ekkor a veteránoknak is.

Ami a veteránokat illeti, a Cardinalsnál és a Panthersnél már július 22-én meg kell jelenni, ami nem meglepő, hiszen ők ketten játsszák majd a Hall of Fame meccset augusztus 6-án.

Július 28-ra pedig konkrétan mind a 32 franchise minden játékosának meg kell jelennie a saját táborában, akkor teljesen visszatér az élet az NFL-be.

Exit mobile version