Stefon Diggst nem vizsgálja tovább az NFL a fojtogatásos ügyével kapcsolatban (miután az esküdtszék felmentette), így a 32 éves szabadügynök elkapó egy eltiltás veszélye nélkül kereshet magának új csapatot. És könnyen lehet, hogy a befutó a Commanders lesz.
Nem is tudatosult eddig bennem, mennyi szurkolóm van otthon. Az emberek el nem kezdték kérdezgetni, hogy hazatérek-e. Van bennem egy kis rész, amely azt mondja: rohadt jó lenne hazamenni, és azok előtt a szurkolók előtt játszani, akik előtt egyetemistaként is játszottam. Remélhetőleg működni fog. Meglátjuk, hogyan alakul
– mondta Diggs a Fox 5 DC-nek.
Az elkapó a Commandershez közeli Gaithersburgben, Marylandben nőtt fel, az egyetemen pedig Marylandben játszott, így a fővárosi csapat neki sok szempontból hazainak számítana. Ráadásul kellene is a gárdának egy, de akár két jobb elkapó is, bár arról eddig nem sok hír érkezet, hogy a Commanderst érdekli bárki más Aiyukon kívül.

