Tom Brady: Senki sem passzol jobban Aaron Rodgersnél
Tom Brady minden idők legsikeresebb irányítója, és sokaknál ő a GOAT. A Raiders társtulajdonosa viszont maga helyett egy másik irányítót tart a valaha volt legjobb passzolónak, és nem Patrick Mahomest vagy Payton Manninget.
Szerintem nincs senki, akinek jobb passzjátéka lenne Aaron Rodgersnél. Vannak emberek, akiket látsz dobni, és jól csinálják, aztán látod Rodgerst, aki teljesen más szintet képvisel. Nehéz szavakba önteni, mennyire hihetetlenül jól passzol. Ahogy kijön a kezéből a labda, ahogy pörög, a sebesség és a pontosság… Az NFL történetében talán csak három ember volt, aki úgy tudta ezt csinálni, mint ő
– mondta Brady.
Rodgers még aktív, de nem számít már különösen jó irányítónak. Az viszont kevesen vitatják, pályafutása nagy részében top 3-as volt, sőt sokak szerint ő minden idők egyik, ha nem a legtehetségesebb játékosa. Egyedül a csapatsikerek hiányoznak illusztris karrierjéből, az egyetlen Super Bowl-részvétel méltatlan egy ennyire jó irányítóhoz (még ha ebből azért ő is kivette a részét).
Nekem ez inkább udvarlásnak tűnik inkább…
Szerinted rá van szorulva,h hízelegjen neki?
Csak annyira, mint hogy egy Sehawks – Pats döntőn ne szurkoljon a Patsnek… Mostmár tulaj, és nem lehet tudni a Raidersnek mikor lesz szüksége egy tartalék rutinos QB-re.