A korábbi Steelers GM szerint utólag is jó döntés volt Kenny Pickettet draftolni

Kevin Colbert a visszavonulásáig a jobb GM-ek közé tartozott, számos elit játékost köszönhetett neki a Steelers. Voltak persze kevésbé jó húzásai is, mint a 2022-ben első körös Kenny Pickett, de a korábbi general manager szerint nem nyúltak mellé az irányítóval.

Úgy számoltunk, hogy Kenny kezdőként győztes NFL-irányító lesz, és őszintén szólva az első két szezonjában ezt hozta is nálunk. Velünk 14–10-es mérlege volt, és jó irányba tartott. Mi ezt láttuk Kennyben

– mondta Colbert a 93.7 The Fan műsorában.

A történet viszont nem zárult happy endinggel, a QB már rég nem a Steelers játékosa. Igaz, Colbert sem volt már a csapatnál, amikor Pickettet az Eagleshez cserélték, ahol a 2024-es idényben Super Bowlt nyert (csereként). A játékos azóta megfordult a Brownsban és a Raidersben is, jelenleg pedig a Panthersnél Bryce Young cseréje. Ennek ellenére Colbert továbbra is bízik benne.

Kenny nagyszerű fiatalember. Remek versenyző. És továbbra is azt gondolom, hogy fiatalon még építhet arra, amit nálunk az első két szezonjában csinált.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
1 Comment
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kopi3.14
2026-06-22 18:32

Kellett volna valaki, aki tudta volna fejleszteni. Az viszont a Vasasnál nem igazán látszik, hogy létezne. Elötte se, utána se.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x