Cam Newton: Nehéz egy ilyen meccs után a védők szemébe nézni
A Panthers második meccsét is elveszítette a szezonban, a Bucstól a pocsék támadósor miatt sikerült kikapni. Cam Newton nem keres kifogásokat, az irányító vállalta a felelősséget a vereségért a mérkőzés után.

Nehéz a védőink szemébe nézni egy ilyen teljesítmény után. A védelem remek volt, a speciális egység szintén, de mi nem tudtunk felnőni a feladathoz, különösen én nem. Nem tudtam elvégezni a munkámat és ez frusztráló. Azt kívánom, bárcsak mást mondhatnék, de egyszerűen ez az igazság
– mondta Newton.
A QB 50 passzából csak 24 volt jó, teljesen üres elkapókat hibázott el nagyon könnyű helyzetben, rendszeresen alul- vagy fölül dobva őket. A karereje sem tűnik a réginek, volt egy fumble-je és egy visszafújt INT-je, futtatni pedig nem merte őt a csapat a korábbi sérülései miatt – így hosszú távon nem sok jót lehet jósolni a támadósornak.
Ha nem futkározik akkor nem lesz egy nagy szezonja, mert zsebirányítónak legjobb esetben is csak középszerű.
Pláne, csak a hülyének nem látszó, sérült vállal.
Troi Aikman egy nehéz de sikeres dobás után azt mondta, hogy rendben kell lenni Cam vállának, különben nem tudta volna megdobni.
Akkor a szemével lehetett a probléma. :)
és ez magyarázná a “stílusos” öltözködését is.
50 passzkisérlete volt. Ha baj van a vállával akkor a következő emberek nem tudnak róla: Orvos, edző, Newton.
Jelenleg egy félkarú bohóc. Az exhibícionizmusa a teljesítménye rovására ment. Elkezdhetne végre franchise irányítóhoz méltón játszani. Mert eddig gatya. ?
Érdemes megnézni a meccs utáni interjúját… nagyanyám fejkendőjében. FEJKENDŐBEN!!!! Miiiii??? :O
Láttam a meccs mellett azt is. Katasztrófa valóban. ?
No. Nem hülye! Királynő…
ha nem engedik mozogni és meg sem védik a zsebben akkor esélye sincs ,bent a zsebben verik agyon