Site icon Fűzővel kifelé!

Egyre betegebb, amit Brandon Aiyuk csinál

Brandon Aiyuk lassan kezd Antonio Brown szintjére süllyedni. A 49ers elkapója megint posztolt a közösségi médiára (majd gyorsan törölte): ezúttal egy rövid Instagram-sztorit tett közzé, amelyben egy szinte teljesen üres gardróbba lép be, majd egy polcon hagyott hátizsákból kötegnyi készpénzt vesz elő, és a padlóra szórja. Ezután visszazárja a táskát, felveszi, és távozik.

A videóban ezúttal sem a 49ers, sem a Commanders neve nem hangzott el, így nehéz megmondani, kinek szólt az üzenet – már ha volt egyáltalán. Ezzel együtt nem ártana, ha szólna valaki Aiyuknak (az ügynöke?), hogy ezt nem kellene, mert lassan a Commanders is eljuthat odáig, hogy még ingyen sem fog alkalmazni egy mentálisan ennyire instabilnak tűnő játékost.

Alighanem a 49ers is jobban járna, ha felhagyna azzal a végtelenül naiv és életszerűtlen elképzelésével, hogy valaki majd cserélni fog a játékosért. Pláne, hogy Aiyuk dönthet úgy, hogy megjelenik majd a csapat edzésein, ahol egyetlen kisebb sérülésre van attól, hogy garantált legyen a 26 millió dolláros idei fizetése.

Exit mobile version